Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 216A Set Compatible Laser Toner Cartridge (БЕЗ ЧИП)

3890.00 ден.
€ 63.41

Сериски број: HP2410

Количина: пар.

Бренд: Premium

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Цена по боја - 1.000 денари

Капацитет: 1.000 страни по боја

Компатибилни за следниве модели:

HP Color LaserJet Pro MFP M182n
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw


*W2410A, W2411A, W2412A, W2413


ВАЖНО: Сите тонери со назнака БЕЗ ЧИП не се функционални доколку не се вгради чипот од оргиналниот тонер.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

4199.00 ден./€ 68.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 103A Black Original Toner...

999.00 ден./€ 16.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.