Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Smart Tank 750 All-In-One

Download Pdf
18790.00 ден.
€ 306.28

Сериски број: 6UU47A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  15/А4 стр/мин ц/б, 9/А4 стр/мин колор
 Технологија на печатење  HP Thermal InkJet; Smart Tank
 Број на бои/глави  4 (1 each black bottle, set of 3 color bottles); Pigment-based (black); Dye-based (color); 2 printheads (1 each black, tri-color)
 Макс. резолуција на печатење  4800 x 1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно  макс. 5.000 стр.
 Екран  2 line LCD
 Процесор  800 MHz
 Оперативни системи  Windows 11, 10, 7; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање  13/А4 стр/мин ц/б, 6/А4 стр/мин колор
 Зголемување-намалување на копија  25% - 400% ; Number of Copies, Resize, Quality, Lighter/Darker, Papersize, Papertype, ID Copy
 Резолуција на копирање  600 dpi
 Тип на скенер  Flatbed, ADF
 Оптичка резолуција на скенирање  до 1200 dpi
 Максимална големина на скен  216 mm x 297 mm; ADF 216 mm x 356 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 250 листа, ADF 35 листа
 Печатење без маргини  /
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  Автоматски дуплекс
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  Hi-Speed USB 2.0; Wi-Fi; Bluetooth LE; LAN
 Опционални приклучоци  Wi-Fi Direct, Bluetooth low energy; Apple AirPrint; Mopria Print Service; HP Print Service Plugin (Android printing); HP Smart app
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  Plain paper: 60 to 105 g/m²; Envelopes: 75 to 90 g/m²; Cards: up to 200 g/m²; Photo paper: up to 250 g/m²
 Димензии на производот  453 x 440 x 250 mm
 Тежина на производот  7,70кг
 Содржина на пакувањето:  Принтер, GT53 Black Ink Bottle; GT52 Magenta, Cyan, Yellow Ink Bottle, струен кабел, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise M528f

79990.00 ден./€ 1303.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.