Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP X27c Gaming Monitor (32G13AA)

11490.00 ден.
€ 187.29

Сериски број: 32G13AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  27" - 68,60 см
 Резолуција  FHD 1920 х 1080; Anti-glare
 Контраст  3000:1 static
 Агол на видливост  178° 
 Влезен сигнал  1 Dysplay Port 1.4; 1 HDMI 2.0
 Димензии  611 x 211 x 511 mm
 Тежина  6.6 kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 50W max
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cr0008nh (9...

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.