Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 2 year Post Warranty Standard

3990.00 ден.
€ 64.88

Сериски број: 2yearProbook

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

HP 2 year Post Warranty Standard Onsite Response Notebook
Only Hardware Service


Дополнителна гаранција од 2 години за лаптоп за следниве модели....повеќе

HP Probook 450s, 
HP Probook 470s, HP Probook 430s

Напомена: 
Овој тип на гаранција може да се купи само со купување на нов лаптоп. 

И во тој случај добивате дополнителна гаранција од 2 години (вкупно 3 години) на постоечката гаранција од 
1 година која веќе ја имате стандардно со купување на производот.

 


 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Signature Topload C...

1599.00 ден./€ 26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.