Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 27-cr0008nh (9U598EA)

57990.00 ден.
€ 945.23

Сериски број: 9U598EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-1355U (upto 5.0GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 10 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200MHz (2x8GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  27" FHD (1920 x 1080), IPS, micro edges three side, AntiGlare, 300 nits, 99% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth®️ 5.3 wireless card (supporting gigabit data rate)
 Тастатура  HP 510SP White Wireless Keyboard and Mouse Combo
 Надворешни порти  Rear: 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45; 1 HDMI-out 1.4; 2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
 Димензии  612 x 186 x 51 mm
 Тежина  6,72  kg
 Безбедност  Kensington security lock slot
 Напојување  90W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Shell white
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.