Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Enterprise M528f

79990.00 ден.
€ 1303.83

Сериски број: 1PV65A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА ДА

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  макс. до 50/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење  Ласерски (ц/б)
 Број на бои  1 (black)
 Макс. резолуција на печатење  до 1200 х 1200 dpi
 Предвиден број на стр. месечно  од 2.000 до 7.500 страни, макс 150.000
 Процесор/Меморија  1.2GHz/ 1.25 GB (printer); 512 MB (Scanner) ; 320GB HDD
 Дисплеј  8" (20,3 cm) - 1024 x 768
 Оперативни системи  Windows Client OS (32/64-bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, Discrete PCL6 Printer Driver
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање  до 50 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија  25% - 400%
 Резолуција на копирање  600 х 6000 dpi 
 Тип на скенер  Flatbat, ADF, Duplex ADF scanning
 Оптичка резолуција на скенирање  до 1200 dpi
 Максимална големина на скен  ADF max 864 mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  100 sheet multipurpose Tray 1, 550 sheet input Tray 2
 Излезна фиока за хартија  до 250 листа, convenience stapler (хевталка)
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  Автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 Hi-Speed Device USB 2.0; 2 Hi-Speed USB 2.0 Host; 1 Gigabit Ethernet; 1 Hardware Integration Pocket; 1 Fax
 Опционални приклучоци  HP ePrint; Apple AirPrint™; Mopria™ Certified; Google Cloud Print
 Димензии, тежина и пакување
 Типови на хартија  Paper (bond, colour, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough); Envelopes; Labels; Cardstock; Transparencies; User-defined
 Димензии на производот  507 x 631 x 497 mm
 Тежина на производот  21 kg
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен (7.500 страни) , струен кабел, флаер за инсталација, УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.