Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

36990.00 ден.
€ 602.93

Сериски број: 6FN07AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  27" - 59.67 x 33.56 cm - 240Hz
 Резолуција  QHD (2560 x 1440) Anti-glare; Mercury-free LED backlighting
 Контраст  1000:1 static; 10000000:1 dynamic
 Агол на видливост  170° horizontal; 160° vertical
 Влезен сигнал  1 HDMI 2.0; 1 DisplayPort™ 1.4; 2 x USB 3.0
 Димензии  613 x 100 x 373 mm
 Тежина  7.1  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 45W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cr0008nh (9...

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.