Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP P24h G5 FHD Monitor (64W34AA)

8990.00 ден.
€ 146.54

Сериски број: 64W34AA_I

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Спецификација
 Дијагонала  23.8" - 60,45см
 Резолуција  FHD 1920 х 1080; Anti-glare; IPS
 Контраст  1000:1 static
 Агол на видливост  178° 
 Влезен сигнал  1 Dysplay Port1.3; 1 HDMI 1.4; 1 VGA ; Dual Speakers x 2W
 Димензии  538 x 51 x 323 mm
 Тежина  4.6 kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 28W max
Гаранција
 Гаранција  3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cr0008nh (9...

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.