Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 24-cb1370nh (87B86EA)

29990.00 ден.
€ 488.83

Сериски број: 87B86EA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-1215U (upto 4.4 GHz Intel® Turbo Boost, 10MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB; 2x SODIMM)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  23.8" FHD (1920 x 1080), VA, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 wireless card
 Тастатура  HP 225 White Wired Keyboard and mouse combo
 Надворешни порти  Side: 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (Battery Charging 1.2); 1 headphone/microphone combo; Rear: 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 x HDMI 1.4; 1 RJ-45
 Димензии  540 x 184 x 42 mm
 Тежина  5,37  kg
 Безбедност  Kensington security lock slot
 Напојување  65W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Starry White
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP E24d G4 USB-C Docking Mon...

17990.00 ден./€ 293.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.