Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro M15w Printer

4290.00 ден.
€ 69.93

Сериски број: W2G51A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 18/А4 страни во минута
 Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна 8.4 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 x 1 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 1.000 до 8.000 страни
 Меморија 8MB
 Брзина на процесор 500 MHz
 Оперативни системи Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32/64-bit, 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer. Apple® macOS High Sierra (v10.13), macOS Sierra (v10.12), OS X EI Capitan (v10.11)
 Потрошен материјал  HP CF244A; HP244A
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 100 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0, Built-in Wi-Fi 802.11b/g/n
 Опционални приклучоци компатибилен со HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 65гр. до 120гр/м2
 Димензии на производот 346 x 348 x 280mm
 Тежина на производот со кутија (4.8kg), надвор од кутија (3,8kg) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ за 500 страници, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, USB кабел
 Гаранција на уредот: Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro M15a Printer

3390.00 ден./€ 55.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.