Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130
- Windows 10 Professional

44590.00 ден./€ 725.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G6 (5PQ01EA)

HP ProBook 450 G6 (5PQ01EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® MX130

37390.00 ден./€ 607.97
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-cs0016na (4BZ38EA)

HP Pavilion 15-cs0016na (4BZ38EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX150

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® GTX1070
- Windows 10 Home 64-bit

97490.00 ден./€ 1585.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-da1016nia (5QP48EA)

HP Notebook 15-da1016nia (5QP48EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- GeForce MX130

37490.00 ден./€ 609.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 - 15-df0005na (5GT31EA)

HP Spectre x360 - 15-df0005na (5GT31EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti

106990.00 ден./€ 1739.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 - 15-df0006na (5GZ37EA)

HP Spectre x360 - 15-df0006na (5GZ37EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX150

89990.00 ден./€ 1463.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 13-ah0021nn (4RM01EA)

HP ENVY - 13-ah0021nn (4RM01EA)

- Intel® Core™ i5-8250U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

48990.00 ден./€ 796.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 - 15-dr0011na (6QE48EA)

HP ENVY x360 - 15-dr0011na (6QE48EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB M.2 SSD
- Windows 10 Home 64-bit

60990.00 ден./€ 991.71
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.