Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Pavilion 15-eh3000nia (807G1EA)

HP Pavilion 15-eh3000nia (807G1EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon™ Graphics

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 5-eg3132nia (8C9N6EA)

HP Pavilion 5-eg3132nia (8C9N6EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

37490.00 ден./€ 611.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion Plus 14-ew0014nn (9T069EA)

HP Pavilion Plus 14-ew0014nn (9T069EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Home

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.