Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 250 G10 (853R0ES)

HP 250 G10 (853R0ES)

- Intel® Core™ i3-1315U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (725G5EA)

HP 250 G10 (725G5EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (725G7EA)

HP 250 G10 (725G7EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6F1Z7EA)

HP 250 G9 (6F1Z7EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (725G9EA)

HP 250 G10 (725G9EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

44990.00 ден./€ 733.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.