Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP EliteBook 865 G10 (818H8EA)

HP EliteBook 865 G10 (818H8EA)

- AMD Ryzen™ 7 PRO 7840U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Professional

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® UHD Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 640 G10 (9B9P6EA)

HP EliteBook 640 G10 (9B9P6EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 630 G10 (725N8EA)

HP EliteBook 630 G10 (725N8EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Professional

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.