Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP All-in-One 24-cr0011nh (9F2P5EA)

HP All-in-One 24-cr0011nh (9F2P5EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

44490.00 ден./€ 725.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-cb1017nh (6W210EA)

HP All-in-One 27-cb1017nh (6W210EA)

- AMD Ryzen™ 5 5625U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon graphics

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP M24fw FHD Monitor (2D9K1E9)

HP M24fw FHD Monitor (2D9K1E9)

- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27f FHD Monitor (2G3D3E9)

HP 27f FHD Monitor (2G3D3E9)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP E24 G5 FHD Monitor (6N6E9AA)

HP E24 G5 FHD Monitor (6N6E9AA)

- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

10490.00 ден./€ 170.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 24-cb1370nh (87B86EA)

HP All-in-One 24-cb1370nh (87B86EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pro Tower 290 G9 (883Y9EA)

HP Pro Tower 290 G9 (883Y9EA)

- Intel® Core™ i7-13700
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

40990.00 ден./€ 668.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

- IPS 21,5"
- 1920 x 1080
- AntiGlare

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES)

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES)

- Intel® Core™ i3-13100
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.