Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP 290 G4 Microtower PC (123P6EA)

HP 290 G4 Microtower PC (123P6EA)

- Intel® Core™ i7-10700
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel HD Graphics 630

38990.00 ден./€ 635.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.